خدمات ویژه در کیش

شاید بخواهید برای عزیزان خود در جزیره کیش خاطره‌ای زیبا بسازید ، ما برای انجام همه کارهای غافلگیرانه در جزیره کیش کنارتان هستیم

mosaferan118-مسافران118-خدمات ویژه در کیش-اجاره لیموزین

کرایه لیموزین از تشریفاتی است که معمولا همه سنین می‌پسندند

رزرو کنید

**************************

mosaferan118-مسافران118-خدمات ویژه در کیش-سفارش دسته گل و کیک

جشن تولد عزیزانتان را در جزیره کیش به یاد ماندنی کنید

رزرو کنید

**************************

mosaferan118-مسافران118-خدمات ویژه در کیش-تزئین اتاقهمسر خود را در بدو ورود به محل اقامتتان سوپرایز کنید

رزرو کنید

**************************

بخش جدانشدنی یک کادو ، گل میباشد. ما به شما انواع گل‌ها و دسته گلها را پیشنهاد می‌دهیم. با بهترین و زیباترین کیفیت و البته مناسب‌ترین قیمت ، در اسرع وقت دسته گل همراه با کادوی مورد نظر به محل اقامت شما ارسال میگردد. تنها کافی است با همکاران ما در مسافران۱۱۸ تماس بگیرید.

اگر مناسبت شما تولد یا سالگرد ازدواج است حتما یک کیک ویژه طرف مقابل شما را غافلگیر خواهد کرد. پس بدون هیچ نگرانی سفارش و تحویل کیک خود را به ما بسپارید و از سوپرایز خود لذت ببرید.

لیموزین ، خودرویی است که برای جا‌به‌جا‌یی افراد مهم ، قرار‌های کاری و ترنسفر فرودگاه به کار میرود. شما با اجاره لیموزین میتوانید از این خودرو استفاده نمائید. اجاره خودرو البته با راننده این امکان را به شما میدهد که به آسانی و با رعایت تشریفات ، تمامی سفرهای خود را انجام دهید. ترنسفر لیموزین در فرودگاه طرفداران زیادی دارد. بسیاری از افراد از لیموزین برای گشت و گذار در جزیره زیبای کیش استفاده میکنند. دلیل استفاده این افراد از اجاره خودرو با راننده این است که به راحتی تمامی زیبایی‌های کیش را از داخل یک ماشین لوکس و راحت به تماشا مینشینند. خدمات ویژه در کیش را از مسافران۱۱۸ در کمترین زمان ممکن بخواهید.

 برای سفارش خدمات ویژه در کیش با ما تماس بگیرید

۰۷۶۴۴۴۴۲۶۱۵ – ۰۹۱۲۸۸۸۶۰۶۲

اجاره سوئیت در کیش

بلیط لحظه آخری هواپیما